Dotpeenator Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama makinaları


Dotpeenator Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama makinaları

Entegre edilebilir sınıfındaki nokta vuruşlu markalama makinaları çoğunlukla otomasyoncu firmaların, makina entegratörlerinin tercih ettiği modellerdr. Bu model markalama makinaları her hangi bir kolon veya tablayla beraber sunulmaz. PLC lerle veya arayazılımlar sayesinde başka kontrol üniteleri veya bilgisayarlarla haberleşme kabiliyeti olan bu model Dotpeenator markalama makinelerimiz herhangi bir otomasyon hattında veya bir makinanın ilgili post noktasına 4 saplaması sayesinde istenilen açıda veya posizyonda kolayca entegre edilir. 5 farklı pin-kartuş takımı ile donanımlı olabilen bu ürünümüz üzerinde markalama alanlarının aydınlatılması için için LED aydınlatma modülü mevcuttur. İstenildiğinde aktive edilen LED markalama modülü en karanlık yerlerde bile markalama süreçlerinin sıkıntısız takip edilmesini sağlar. 3, 5 ve 10m lik robotik kabloları ve metal konnektörleri markalama kafalarının kolayca ve korunaklı olarak kontrol ünitelerine bağlanmalarını sağlar. 1. sınıf işçilik ve uzun ömürlü kaliteli malzemeler kullanan ve bir teknoloji firması olan ARGE faliyetleri devlet tarafından desteklenen SERMATEK tarafından üretilen bu küçük entegre edilebilir devler bir çok rakibinin beceremediği derinliklerde, hassasiyetlerde markalama gerçekleştirerek otomasyoncu ve entegratör yatırımcılarına her çeşit çözümü, mevcutta yoksa bile, en kısa sürede hem yazılımsal hemde donanımsal olarak tasarlayarak, sunmaktadır.

Endüstri 4.0 a uyumlu imal edilen Dotpeenator entegre edilebilir nokta vuruşlu markalama makinalarımız herhangi bir database ile arayazılımlar vasıtasıyla haberleşerek anlık aldığı bilgi dizilimlerini veya bilgi kümelerini alfanümerik, nümerik veya karekodlar şeklinde markalayabilir. Örneğin markalama sonrası markalama içeriği dahil logo gibi diğer gerekli statik içerik, kontrol ünitesine bağlı harici bir etiket baskı makinası sayesinde bastırabilir.

Kesintisiz olarak 7 gün 24 saat hiç durmadan çalışabilen bu makinalarımızda sürücülerimizin soğutulması tam kapalı alüminyum kutularla sağlanmaktadır.


Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)